ÖVRIGT / Diverse / Strykjärn 8493166
nr 849 3166
Strykjärn
2 st, modell äldre
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 30 september 2013
kl 20:36:10
350 kr
350 kr
400 kr